Stavební buňky, mobilní buňky na přání zákazníka. s vybavením dle potřeby.

Stavební buňky a mobilní buňky jsou určeny hlavně pro stavební firmy, které je využijí jako šatny, kanceláře nebo sklady přímo na stavbě. Předností stavebního kontejneru je možnost přemísťování, např. pomocí hákového mechanismu, nebo jeřábem.


Stavební buňky Zámečnictví Došel

Od roku 1995 stěžejní výrobní program naší firmy spočívá ve výrobě mobilních zateplených buněk Na přání zákazníka na základě objednávky je lze vybavit dle požadavků, vnitřním zařízením, např. stolem, lavicí, skříňkou, věšáky apod.

Technické údaje stavební buňky

Převoz buňky:

Jednoramenný nosič kontejneru (výška háku 1000 mm) uchycení za oka nad střechou pomocí jeřábu

Rozměry buňky:

Vnitřní rozměry buňky: 4000x2350x2150 mm

Rám pod buňkou:

IPE 120 ČSN 425553 se závěsným okem 40 mm, ke kterému se dodává uzamykatelný kryt

Konstrukce:

Ocelový rám o profilech 60/40/3 a 30/30/3 Rohové prvky jsou svařované a vyztužené a k nim je z vnějšku montované závěsné oko, pomocí šroubů 2x M20. Konstrukce se dodává v šedivé vrchní barvě.

Podlaha:

Nosná konstrukce podlahy je vyrobena z ocelových profilů 60x40x2, které jsou přivařeny k nosnému rámu. Spodní část podlahy tvoří vana z plechu o síle 2 mm. Tepelnou izolaci tvoří polystyren o síle 30 mm. Jako parotěsná zábrana je použita PE folie. Vrch podlahy tvoří dřevotřískové desky V 100 o tloušťce 19 mm pokryté linem o síle 1,4 - 2 mm. Spáry rohového styku mezi podlahou a stěnovým pláštěm jsou kryty plastovým páskem. Nosnost podlahy 2,3 KN/m2.

Stěny (opláštění):

Boční opláštění má charakter svislých stěn. Jedná se o panely KINGSPAN o síle 40 mm dodávané v bílé barvě. Rohy jsou opatřeny krycími plechy, které jsou nýtované.

Střecha:

Jde o obdobné provedení jako u stěn s tím, že krycí vrstvu tvoří trapézový panel o síle 80 mm. Voda je svedena do příčného venkovního oplechování. Střecha je dimenzována na zatížení ve IV. sněhovém pásmu (1,5KN/ m2 ).

Oplechování:

Rohové, příčné a podélné plechování je provedeno z pozinkovaného plechu o síle 1 mm. Je uchyceno do pláště buňky pomocí nýtů.

Dveře:

Jsou vyrobeny z jaklových profilů JANSEN s výplní taktéž 40 mm. Opatřeny bezpečnostním kováním CONEX R4 a přivařeným bezpečnostním krytem na visací zámek (TOKOZ). Žárově zinkovány.

Okno:

Rozměr 900 x 900 mm, plastové okno, opatřeno pevnou mříží. Dodává se ve sklopném provedení, mříž žárově zinkována.

Závěsná oka:

Oka jsou šroubována na podélné stěně do vyztužené konstrukce, vrchem pak spojena jistícími jakly. Vyrobena z U100, žárově zinkována.

Použití mobilní buňky:

Kancelář, šatna, sklad, sociální zařízení...

Váha standardní buňky:

1150 kg

Vybavení za příplatek:

Elektroinstalace 230V, vnitřní osvětlení, konvektor 2000V, rozvod zásuvek, možnost vybavení nábytkem (kancelář, šatna apod.)

Dodává se:

Revizní zpráva na elektrickou instalaci, prohlášení o shodě stavebních izolačních panelů KINGSPAN, prohlášení o shodě ocelových prvků.


Možnosti vybavení

  • Šatní skříně
  • Bezpečnostní zámky
  • Bezpečnostní výbava
  • Trezor
  • Nábytek